КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Електронна консультація (відповіді)

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Електронна консультація (відповіді)

Електронна консультація (відповіді)

05 жовтня 2017 22:44

Запитує: Володимир


Доброго вечора! Мені цікаве інвестування. Як стати вашим клієнтом дистанційно. Я проживаю в Дніпропетровській обл.. Цікавлять сертифікати фондів з доходом від 30% та помірним рівнем ризику. Яка мінімальна сума вкладу та мінімальний термін?
Дякую.

 Олена Оксанич
 
Олена Оксанич

Доброго дня, пане Володимире!

Ми пропонуємо Вам фонди на підставі співвідношення потенційної прибутковості і ризику. Що стосується очікуваної прибутковості, то законодавство забороняє компаніям з управління активами запевняти учасників в отриманні доходу від придбаних цінних паперів або відсутності збитків від інвестування в цінні папери. 

 Якщо Ви йдете на фондовий ринок за максимальним прибутком і приймаєте ринкові ризики, то рекомендуємо Вам фонди акцій:

«КІНТО-Еквіті» - це фонд акцій з активним управлінням, портфель якого передбачає інвестування в акції українських підприємств (від 50% до 90%). Саме такі фонди є потенційно високодоходними. «КІНТО-Еквіті» - це відкритий фонд, що дозволяє вільно купувати та продавати свої цінні папери будь-якого робочого дня. Тож крім потенційно високої доходності, «КІНТО-Еквіті» відзначається ще й високою ліквідністю. Мінімальна сума інвестування – 1000 грн.

- «Індекс Української Біржі» це біржовий індексний фонд (тікер KUBI), який є українським аналогом ETF - Exchange Traded Funds - найпопулярніших на Заході фондів.
Портфель KUBI повністю повторює структуру і склад Індексу Української біржі, що зараз складається з 5-ти найкращих українських акцій («голубих фішок»). Оскільки портфель фонду складається з акцій, він є потенційно високодоходним, а торгівля фонду на біржі забезпечує йому високу ліквідність, тобто здійснювати операції з ним можна в будь-який робочий день. Цей фонд підійде довгостроковому інвестору і тому, хто хоче заробляти на коливаннях ринку. Мінімальна сума інвестування – 2500 грн.

Якщо ж Ви шукаєте більш поміркований варіант, то зверніть увагу на наші збалансовані фонди:

- "КІНТО-Казначейський" - це фонд зі зваженою стратегією, яка передбачає портфель з рівних часток акцій, облігацій та банківських металів (30:30:30:10), що дозволяє досягати помірного, збалансованого ризику. Разом з тим, різнонаправлена поведінка активів (акції ростуть, коли все добре; золото, коли проблеми) дозволяє отримувати потенційно хорошу доходність, яка є близькою до середнього рівня. Ліквідність фонду знаходиться на високому рівні. Інвестори можуть вільно продавати цінні папери будь-якого робочого дня. Мінімальна сума інвестування – 1700 грн.

- «КІНТО-Класичний» - це збалансований фонд, портфель якого в різних пропорціях містить акції, облігації, депозити. Це дає підстави очікувати середній рівень доходності, знизивши ризик до середнього рівня. Ліквідність фонду знаходиться на високому рівні.  Інвестори можуть вільно продавати цінні папери будь-якого робочого дня. Мінімальна сума – 1000 грн.

Для найбільш консервативних інвесторів пропонуємо золотий фонд «КІНТО-Голд». Це біржовий фонд, метою якого є максимальне наближення до динаміки цін золота на світовому фінансовому ринку, що фіксуються в доларах США. Крім доходності золота, інвестиційна стратегія фонду також будується на валютній складовій, яка створює підґрунтя для захисту від валютних ризиків, адже при зниженні вартості гривні по відношенню до долара доларові активи фонду будуть зростати в ціні, компенсуючи знецінення української гривні. Купувати і продавати сертифікати цього фонду можна будь-якого робочого дня. Мінімальна сума – 5000 грн.

Сертифікати наших фондів можна придбати в офісі «КІНТО» (м. Київ, вул. Сагайдачного, 25-Б, 3-й поверх) з 10-00 до 17-00. Візьміть, будь ласка, із собою паспорт, ІПН, банківські реквізити (при оплаті банківським переказом). Якщо Ви зареєстровані як підприємець, додатково необхідно надати довідку 4-ОПП (облік платників податків). Крім того, купляти і продавати ЦП наших фондів можна зі свого комп'ютера за допомогою електронно-цифрового підпису (ЕЦП). Для цього потрібен хоча б один візит в наш офіс.

Що стосується дистанційної купівлі - зателефонуйте нам, ми обговоримо варіанти.

Додаткові витрати при купівлі-продажу ЦП:

- 1% комісії агента;

- Послуга депозитарної установи по зарахуванню/списанню ЦП на Ваш рахунок/з Вашого рахунку коштує 30 грн. 


Коментарі
Iм’я: 
E-mail: 
Текст: 
Код: 

 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100        

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій