КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Електронна консультація (відповіді)

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Електронна консультація (відповіді)

Електронна консультація (відповіді)

10 жовтня 2017 11:59

Запитує: Артем


Доброго дня. Цікавить дивідендна політика фонду «Індекс Української біржі». Тобто куди будуть витрачатися дивіденди під час утримання позицій по портфелю? Чи будуть вони реінвестуватися? Ще цікавлять мої прямі витрати, якщо я наприклад, придбаю сертифікати цього фонда у вас. Чи не вигідніше мені буде придбати сертифікати іншого фонда і скористатися послугою конвертації? Як ви взагалі дивитесь на перспективи фондового ринку України на період 15-20 років?

 Олена Оксанич
 
Олена Оксанич

Доброго дня, пане Артеме!

Фонд «Індекс УБ» дивіденди не сплачує. Оскільки завдання керуючого фонду – слідувати за Індексом УБ, тож усі дивіденди, які отримує Фонд, спрямовуються на ребалансування (реінвестування) портфеля згідно структури Індексного кошика та покриття витрат Фонду.

Ваші прямі витрати при купівлі-продажу ЦП:

- 1% комісії брокера;

- Послуга депозитарної установи по зарахуванню/списанню ЦП на Ваш рахунок/з Вашого рахунку - 30 грн. 

Конвертація цінних паперів ІСІ (інституту спільного інвестування) – це обмін ЦП одного інвестиційного ІСІ на ЦП іншого ІСІ за умови, що такі ІСІ перебувають під управлінням однієї КУА (компанії з управління активами). Фонд «Індекс УБ» відноситься до закритого типу, тому конвертуватися із нього можна тільки під час ліквідації Фонду або при подовженні строку його діяльності.

Поліпшення інвестиційного клімату стане стимулом для приходу іноземних інвесторів, ставлення яких до України залежить від значного поліпшення макроекономічної ситуації, економічного зростання, фінансової стабілізації, збільшення прибутків корпорацій.

Окремим пунктом варто відзначити перспективи фондового ринку після практичного впровадження державної накопичувальної пенсійної системи, запуск якої планується на початок 2019 року. Після запуску 2-го рівня пенсійної системи на сцену вийдуть державні і недержавні пенсійні фонди, а слідом за українським капіталом на фондовий ринок потечуть гроші від іноземних інвесторів. Надходження зовнішніх фінансових ресурсів додатково підвищить попит на акції українських підприємств і, відповідно, сприятиме зростанню їхньої курсової вартості. Запуск накопичувальної пенсійної системи в Україні за якихось 2-3 роки може створити прорив в діяльності фондового ринку та корпоративного сектора економіки. Кардинально зміниться корпоративна культура емітентів. За рахунок детінізації на порядок збільшиться капіталізація фондового ринку і в рази обсяг ВВП країни.


Коментарі
Iм’я: 
E-mail: 
Текст: 
Код: 

 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100        

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій