КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   
    


Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


контактні телефони
044 246-7350
Щоденник


20 липня 2018

  Аналітичний огляд
Вчора індекс Української біржі знизився на 0,4% після росту попереднього дня на ті ж самі 0,4%, а індекс ПТФС цього четверга втратив 0,2%. В цілому вчорашня динаміка фондових індексів України співпала з напрямком та силою руху вчора на основних світових фондових біржах.
 

18 липня 2018

  Аналітичний огляд
Вчора індекс Української біржі підріс ще на 0,65%, а індекс ПТФС додав 0,3%, таку ж саму величину, як і днем раніше. Зміна цін «індексних» паперів цього вівторка і самі ціни акцій за результатами торгів на біржі ПФТС станом на вчора представлені в Таблиці 1.
 

17 липня 2018

  Аналітичний огляд
Вчора індекс Української біржі підріс ще на помітні 0,9%, відображаючи, скоріше, ціновий рух акцій у минулу п’ятницю, а індекс ПФТС додав 0,3%. Зміна цін «індексних» паперів цього понеділка і самі ціни акцій за результатами торгів на біржі ПФТС станом на вчора представлені в Таблиці 1.
 

16 липня 2018

  Аналітичний огляд
Минулої п’ятниці індекс Української біржі підріс на 0,55% компенсувавши свою втрату попереднього дня – 0,5%. Індекс ПФТС того дня підріс на 0,7%. Зміна цін «індексних» паперів минулої п’ятниці і самі ціни акцій стоном на минулу п’ятницю представлені в Таблиці 1.
 

13 липня 2018

  Аналітичний огляд
Вчора індекс Української біржі знизився на 0,5%. Індекс ПФТС цього четверга майже не змінився, додавши суто символічні 0,02%. Зміна цін «індексних» паперів за вчорашній день і самі ціни акцій на вчора представлені в Таблиці 1.
 

12 липня 2018

  Аналітичний огляд
Вчора індекс Української біржі очікувано знизився. А от індекс ПФТС несподівано зріс на 7,4%. Це очевидний «Вчора індекс Української біржі додав ще 0,3%. Індекс ПФТС підріс на 0,9%. Зміна цін «індексних» паперів за вчорашній день і самі ціни акцій на вчора представлені в Таблиці 1.
 

11 липня 2018

  Аналітичний огляд
Вчора індекс Української біржі підріс ще на 0,9%, а індекс ПФТС вчора майже не змінився, підрісши на 0,03%. Зміна цін індексних паперів за вчорашній день представлена в Таблиці 1.
 

10 липня 2018

  Аналітичний огляд
Вчора індекс Української біржі підріс на 0,3%, а індекс ПФТС знизився на 0,7%, незважаючи на переважаючий суттєвий ріст індексних акцій цієї біржі, Таблиця 1.
 

09 липня 2018

  Аналітичний огляд
Минулої п’ятниці індекс Української біржі втратив 0,4%, а індекс ПФТС підріс на 0,1%. В цілому на денну динаміку індексу ПФТС продовжує поки впливати недостатня кількість угод на місцевому ринку акцій.
 

06 липня 2018

  Аналітичний огляд
Вчора індекс Української біржі очікувано знизився. А от індекс ПФТС несподівано зріс на 7,4%. Це очевидний «перекос», який по своїй суті дуже невірно відображає динаміку зміни цін «індексних» паперів ПФТС в останній торговий день четверга 05.07.2018, Таблиці 1, 2. Хоча формально індикатор порахований у відповідності з методикою біржі.
 

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   Наступна сторінка
Звертаємо Вашу увагу на те, що ця інформація є власністю ТОВ «КІНТО, Лтд» та відображає бачення ситуації на фондових ринках фахівцями компанії. ТОВ «КІНТО, Лтд» не надає жодних гарантій стосовно реалізації прогнозів та рекомендацій, викладених у цьому документі, та не бере на себе відповідальності за будь-які можливі наслідки використання цієї інформації, включаючи фінансові втрати, але не обмежуючись ними. Наведену інформацію в жодному разі не можна розглядати як рекомендацію на купівлю чи продаж цінних паперів, вона призначена лише для Вашого використання. Цю інформацію ТОВ «КІНТО, Лтд» надає за власний кошт, тому ця інформація в повному обсязі та в усіх частинах є об’єктом власності, володіння, користування та розпорядження ТОВ «КІНТО, Лтд». 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Кінто. Інвестиції і цінні папери в Україні
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 462-5377, 462-5140

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100        

Купівля акцій он-лайн Купівля акцій в Україні (УКРАЇНА) Біржа Особисті фінанси Ринок цінних паперів Інтернет-трейдинг Купити акції Брокер Торги Трейдинг Цінні папери Котирування Quik Деривативи КМ-Інвестор Торгівля акціями Ф'ючерс в Україні Аналітика фондового ринку в Україні Інтернет-трейдинг Маржинальна торгівля Трейдінг