КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   
    


Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


контактні телефони
044 246-7350
Відео по акціях


23 грудня 2011

  Алчевський меткомбінат (ALMK)
На кінець дня 19.12.2011 індекс УБ переграв акції Алчевського металургійного комбінату на 0,7 в. п. Протягом останнього місяця акції Алчевського МК знизились на 2,6%, індекс УБ — на 7,5%, на тримісячному інтервалі дохідність склала 2,1% та -1,6% відповідно.
 

16 грудня 2011

  Укртелеком (UTLM)
Протягом останньої торгової сесії у понеділок 12 грудня цінні папери Укртелекому знизилися в ціні на 4,18%, зупинившись на позначці 47,7 коп. за акцію. Якщо враховувати попередні показники, то, з-поміж найбільш ліквідних позицій на ринку заявок Української біржі, акції Укртелекому входять до трійки лідерів за доходністю на тримісячному, піврічному та річному інтервалах, випередивши індекс УБ на 21, 15 та 10 відсоткових пунктів відповідно.
 

14 грудня 2011

  Крюківський вагонобудівний завод (KVBZ)
За підсумками торгової сесії 09.12.2011 індекс «Української біржі» переграв акції «Крюківського вагонобудівного заводу» на 1,5 в.п. На місячному інтервалі акції емітента продемонстрували -1,6% доходності, в той час як індекс показав -1%, на тримісячному — +45% та +9,8% відповідно.
 

09 грудня 2011

  Мотор Січ (MSICH)
Динаміка ціни акції ВАТ «Мотор Січ» на трьохмісячному та місячному інтервалах була відчутно кращою ніж динаміка індексу УБ (+4 в.п. та + 13 в.п відповідно). На тижневому інтервалі відхилення динаміки ціни акції компанії від динаміки індексу УБ було не більшим за 1 в.п. Таким чином, на сьогодні акція «Мотор Січі» торгується вище ринку. Основними факторами цього стали сильний позитивний інформаційний фон довкола компанії та традиційно висока ліквідність акції.
 

07 грудня 2011

  Стаханівський вагонобудівний завод (SVGZ)
За підсумками торгової сесії 05.12.2011 ціна акцій Стаханівського ВБЗ залишилась на рівні попередньої ціни закриття -- 3,75 грн. за акцію, в той час як ринок, невпевнено рухаючись вгору, додав 1% до своєї вартості. Незначне відставання спостерігається і на місячному інтервалі. Слід зазначити, що акція почала наздоганяти ринок лише протягом останнього місяця, в той час як індекс УБ змінив свій низхідний тренд у середині жовтня.
 

02 грудня 2011

  Райффайзенбанк Аваль (BAVL)
Більшу частину листопада акції «Райффайзен Банк Аваль» торгувалися на позначці 0,14 грн. У другій половині місяця акція знизилася до 0,12 грн., однак спромоглася швидко відновитися за декілька торгових сесій. Сказати, що акції «Райффайзен Банк Аваль» були надто перепродані -- нічого не сказати. З-поміж ліквідних емітентів ця акція посіла друге місце за втратами з початку цього року, впавши на 65%, продовжуючи посідати те ж друге місце з негативним результатом з початку другого півріччя (-56%).
 

29 листопада 2011

  Донбасенерго (DOEN)
З моменту останнього огляду акцій ЕК «Донбасенерго» ціна їх акцій зросла більше, ніж ціни інших генераторів та індекс. Так, за останній місяць акції додали більше 7% до своєї курсової вартості. Цей підскік пов’язаний перш за все з тим, що акції були перепродані та програвали іншим компаніям галузі на інтервалах 6 місяців – 1 рік.
 

25 листопада 2011

  Харцизський трубний завод (HRTR)
Доходність акцій Харцизького трубного заводу за останній місяць - три місяці практично відповідає доходності по індексу УБ, але все ще на довших інтервалах -- півроку, рік -- акції переграють індекс, завдяки меншому зниженню ціни акцій під час низхідного тренду на ринку. Наразі ціна акцій емітенту практично досягла 1 грн. за акцію. Враховуючи виробничо-фінансові показники заводу за 9 міс. 2011 року та наші прогнози, отримаємо наступні ринкові коефіцієнти Харцизького трубного заводу: EV/S = 0,48; EV/EBITDA = 2,8; P/E = 3,7; EV/тонну (за 8 місяців) = $600 на тонну. Ці показники є нижчими у порівнянні з вітчизняними та російськими компаніями-аналогами. Крім того, завод не має значного боргового навантаження як, наприклад, заводи групи Інтерпайп чи Трубна Металургійна Компанія (РФ). Так, на кінець третього кварталу 2011 року, показник Борг/EBITDAttm склав 0,36; а EBITDA/фін.витрати (за останній рік) -- 27.
 

23 листопада 2011

  Центренерго (CEEN)
За останній місяць акції ЕК «Центренерго» продемонстрували рівень доходності близький до індексу УБ -- 6,5%, перегравши Дніпроенерго та Західенерго (Донбасенерго зростали більше у зв'язку із сильнішим зниженням раніше). Таким чином, після зростання в ціні акцій на фоні оголошення конкурсів із приватизації Західенерго та Дніпроенерго, їх акції за останній місяць практично не змінились в ціні і не приєднались до корекції ринку вгору, в той час як акції Центренерго слідувала за ринком, і таким чином, переграли їх. Акції Центренерго є лідерами ліквідності на ринку заявок УБ.
 

17 листопада 2011

  Мотор Січ (MSICH)
Динаміка ціни акції ВАТ «Мотор Січ» на тримісячному, місячному та тижневому інтервалах була кращою ніж динаміка індексу УБ. Найбільший відрив 19,25 в.п. ціна акції «Мотор Січ» продемонструвала на інтервалі в один місяць, а найменший -- 3,46% -- на тижневому. Даним тенденціям вочевидь сприяють потужні фундаментальні фактори впливу, які також знаходять своє відображення і в повідомленнях щодо ВАТ «Мотор Січ».
 

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   Наступна сторінка
Звертаємо Вашу увагу на те, що ця інформація є власністю ТОВ «КІНТО, Лтд» та відображає бачення ситуації на фондових ринках фахівцями компанії. ТОВ «КІНТО, Лтд» не надає жодних гарантій стосовно реалізації прогнозів та рекомендацій, викладених у цьому документі, та не бере на себе відповідальності за будь-які можливі наслідки використання цієї інформації, включаючи фінансові втрати, але не обмежуючись ними. Наведену інформацію в жодному разі не можна розглядати як рекомендацію на купівлю чи продаж цінних паперів, вона призначена лише для Вашого використання. Цю інформацію ТОВ «КІНТО, Лтд» надає за власний кошт, тому ця інформація в повному обсязі та в усіх частинах є об’єктом власності, володіння, користування та розпорядження ТОВ «КІНТО, Лтд». 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Кінто. Інвестиції і цінні папери в Україні
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 462-5377, 462-5140

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100        

Купівля акцій он-лайн Купівля акцій в Україні (УКРАЇНА) Біржа Особисті фінанси Ринок цінних паперів Інтернет-трейдинг Купити акції Брокер Торги Трейдинг Цінні папери Котирування Quik Деривативи КМ-Інвестор Торгівля акціями Ф'ючерс в Україні Аналітика фондового ринку в Україні Інтернет-трейдинг Маржинальна торгівля Трейдінг