КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   
    


Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


контактні телефони
044 246-7350
Галузева інформація


20 серпня 2013

  Карта Інвестора. Випуск №7. Укрнафта (UNAF)
Радіопередача про виробничі та фінансові показники, структуру власності, ціни на акції та перспективи компанії «Укрнафта». Радіо «Голос Столиці» за підтримки компанії «КІНТО».
 

19 серпня 2013

  Карта Інвестора. Випуск №6. Крюковський вагонобудівний завод (KVBZ)
Радіопередача про виробничі та фінансові показники, структуру власності, ціни на акції та перспективи компанії «Крюковський вагонобудівний завод». Радіо «Голос Столиці» за підтримки компанії «КІНТО».
 

16 серпня 2013

  Карта Інвестора. Випуск №5. Північний гірничо-збагачувальний комбінат (SGOK)
Радіопередача про виробничі та фінансові показники, структуру власності, ціни на акції та перспективи компанії «Північний гірничо-збагачувальний комбінат». Радіо «Голос Столиці» за підтримки компанії «КІНТО».
 

14 серпня 2013

  Карта Інвестора. Випуск №4. Алчевський Меткомбінат (ALMK)
Радіопередача про виробничі та фінансові показники, структуру власності, ціни на акції та перспективи компанії «Алчевський металургійний комбінат». Радіо «Голос Столиці» за підтримки компанії «КІНТО».
 

01 серпня 2013

  Карта Інвестора. Випуск №3. Донбасенерго (DOEN)
Радіопередача про виробничі та фінансові показники, структуру власності, ціни на акції та перспективи компанії «Донбасенерго». Радіо «Голос Столиці» за підтримки компанії «КІНТО».
 

29 липня 2013

  Карта Інвестора. Випуск №2. Центренерго (CEEN)
Радіопередача про виробничі та фінансові показники, структуру власності, ціни на акції та перспективи компанії «Центренерго». Радіо «Голос Столиці» за підтримки компанії «КІНТО».
 

25 липня 2013

  Карта Інвестора. Випуск №1. Мотор Січ (MSICH)
Радіопередача про виробничі та фінансові показники, структуру власності, ціни на акції та перспективи компанії «Мотор Січ». Радіо «Голос Столиці» за підтримки компанії «КІНТО».
 

05 липня 2013

  Інструментарій: ПАТ «Донбасенерго»
ФДМ України має намір у серпні 2013 р. оголосити конкурс з продажу 60,7% компанії «Донбасенерго». Державі належить 85,77% акцій компанії. Глава ФДМ О. Рябченко повідомив, що активи «Донбасенерго» за якістю набагато гірше активів інших енергогенеруючих компаній і за його оцінками можлива ціна продажу складе менше 1 млрд. грн.
 

03 квітня 2013

  Пожежа на «Вуглегірській ТЕС» (ПАТ «Центренерго»)
29 березня сталася пожежа на «Вуглегірській ТЕС» (ПАТ «Центренерго»). В результаті великої пожежі постраждали всі 4-и робочі пиловугільні блоки. Робота станції припинена. Проектна потужність «Вуглегірської ТЕС» становить 3600 МВт.
 

03 квітня 2013

  Розміщення ОВДП І квартал
У 1 кв. Мінфін на аукціонах ОВДП залучив 7,5 млрд.грн. та $2,4 млрд. Головне джерело валюти для Мінфіну цього року – валютні ОВДП. За 3 місяці Мінфін залучив до бюджету за їх допомогою $2,45 млрд. Близько $1 млрд. з цих коштів надійшло від Ощад- та Укрексімбанку, які отримали їх від розміщення 5-річних єврооблігацій.
 

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   Наступна сторінка
Звертаємо Вашу увагу на те, що ця інформація є власністю ТОВ «КІНТО, Лтд» та відображає бачення ситуації на фондових ринках фахівцями компанії. ТОВ «КІНТО, Лтд» не надає жодних гарантій стосовно реалізації прогнозів та рекомендацій, викладених у цьому документі, та не бере на себе відповідальності за будь-які можливі наслідки використання цієї інформації, включаючи фінансові втрати, але не обмежуючись ними. Наведену інформацію в жодному разі не можна розглядати як рекомендацію на купівлю чи продаж цінних паперів, вона призначена лише для Вашого використання. Цю інформацію ТОВ «КІНТО, Лтд» надає за власний кошт, тому ця інформація в повному обсязі та в усіх частинах є об’єктом власності, володіння, користування та розпорядження ТОВ «КІНТО, Лтд». 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Кінто. Інвестиції і цінні папери в Україні
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100        

Купівля акцій он-лайн Купівля акцій в Україні (УКРАЇНА) Біржа Особисті фінанси Ринок цінних паперів Інтернет-трейдинг Купити акції Брокер Торги Трейдинг Цінні папери Котирування Quik Деривативи КМ-Інвестор Торгівля акціями Ф'ючерс в Україні Аналітика фондового ринку в Україні Інтернет-трейдинг Маржинальна торгівля Трейдінг