КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   
    


Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


контактні телефони
044 246-7350
Цікавий погляд


28 лютого 2017

  Макроекономічні тенденції в Україні
Банківська система пройшла основну частину етапу очищення. Тому на сьогодні не чинить негативного впливу ні на ВВП, як показує статистика 2П16, ні на фінансові потоки в межах економіки. На сьогодні банки в цілому і в більшості ліквідні й капіталізовані. Депозитна база почала відновлюватися, кредити також поступово зростають. Однак якісна частина реформи не закінчена: для повноцінного функціонування банків та переходу до кредитування потрібно посилити права власності, відпрацювати проблемні питання в заставах тощо.
 

28 квітня 2016

  Макроекономічні тенденції в Україні
Банківський сектор перебуває у фазі глибокої очистки. Її мета – вийти на галузь, усі представники якої будуть займатися ринковим банківництвом, а не відмиватимуть гроші, акумулюватимуть фінансовий ресурс для ФПГ чи займатимуться спекулятивними операціями. Перший, найбільш різкий і болючий етап цієї трансформації закінчено торік.
 

28 квітня 2016

  Огляд фондових ринків за І квартал 2016 року
Перша половина звітного кварталу на світових фондових ринках продовжила тенденції кінця 2015 року, коли після досягнення локальних максимумів фондові індекси провідних держав почали знижуватися.
 

29 лютого 2016

  Річний огляд українського фондового ринку за 2015 рік
Український фондовий ринок у 2015 році розвивався під впливом різноманітних факторів. Ключовим було те, що Україна увійшла у 2015 рік з повномасштабними військовими діями на Сході, що тривали до лютого, негативно впливаючи на ціни українських акцій.
 

29 лютого 2016

  Річний огляд світових фондових ринків за 2015 рік
Світовий фондовий ринок у 2015 році був достатньо мінливим, тому для підбиття підсумків варто виділити три стадії його динаміки.
 

06 липня 2012

  Інструментарій: ПАТ «Укрсоцбанк»
Коментар Миколи Мягкого, керуючого інвестиційними та пенсійними фондами «КІНТО», щодо сильних та слабких сторін «Укрсоцбанку», а також про те, які можливості та загрози несе інвестування у акції цього емітента. Квартальний журнал «UX Review» №6, червень 2012 року.
 

21 травня 2012

  Разбор торгового баланса Украины
По номенклатуре мы в плюсе: по металлам +$16 млрд., по услугам +$7.5 млрд. ипо с/х +$7 млрд. 2. В минусе по сырью (в основном - газ) -$19 млрд. (газ -$13 млрд.), машиностроение -$9 млрд., химическая продукция -$6 млрд. и легкая промышленность -$2.5 млрд. Остальные категории дают еще -$1.5 млрд.
 

10 квітня 2012

  Минулий тиждень: аналітичні нариси
Ринки негативно відреагували на протокол останнього засідання ФРС США, де члени комітету заявили про відсутність нагальної потреби у QE3. Умови для QE3 визначені як: 1) зниження інфляції нижче 2% р/р; 2) різке погіршення економіки.
 

09 квітня 2012

  Грошові потоки інвестиційних фондів
США: в останні тижні посилився чистий відтік коштів з взаємних фондів США, які інвестують в акції. До цього слід додати, що на багатьох фондових майданчиках країн, які розвиваються вже кілька тижнів спостерігається негативний тренд. За таких умов імовірність зниження фондових індексів США найближчим часом досить висока і перевищує 50%.
 

27 березня 2012

  Макроекономіка України: аналітичні нариси
Індекс виробництва базових галузей у лютому знизився до 2.8% р/р, сигналізуючи про подальше уповільнення економіки України, таким чином промисловість, будівництво та сільське господарство фактично зупинилися і зростання економіки тепер залежить лише від сфери послуг. Також слід звернути увагу, що уповільнення промисловості йде у загальному тренді у світі.
 

[1] 2 3   Наступна сторінка
Звертаємо Вашу увагу на те, що ця інформація є власністю ТОВ «КІНТО, Лтд» та відображає бачення ситуації на фондових ринках фахівцями компанії. ТОВ «КІНТО, Лтд» не надає жодних гарантій стосовно реалізації прогнозів та рекомендацій, викладених у цьому документі, та не бере на себе відповідальності за будь-які можливі наслідки використання цієї інформації, включаючи фінансові втрати, але не обмежуючись ними. Наведену інформацію в жодному разі не можна розглядати як рекомендацію на купівлю чи продаж цінних паперів, вона призначена лише для Вашого використання. Цю інформацію ТОВ «КІНТО, Лтд» надає за власний кошт, тому ця інформація в повному обсязі та в усіх частинах є об’єктом власності, володіння, користування та розпорядження ТОВ «КІНТО, Лтд». 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Кінто. Інвестиції і цінні папери в Україні
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 462-5377, 462-5140

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100        

Купівля акцій он-лайн Купівля акцій в Україні (УКРАЇНА) Біржа Особисті фінанси Ринок цінних паперів Інтернет-трейдинг Купити акції Брокер Торги Трейдинг Цінні папери Котирування Quik Деривативи КМ-Інвестор Торгівля акціями Ф'ючерс в Україні Аналітика фондового ринку в Україні Інтернет-трейдинг Маржинальна торгівля Трейдінг