КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   
    


Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


контактні телефони
044 246-7350
Invest ідеї


03 липня 2012

  Щомісячний погляд на ринок: KUBI червень 2012
Вплив фундаментальних факторів на динаміку основних світових фондових індексів протягом червня здебільшого був нейтральним. По макроекономічній статистиці ми побачили невелике зниження економічної активності в США та ЄС у травні, однак можна вважати, що на це вплинув фактор сезонності.
 

07 червня 2012

  Щомісячний погляд на ринок: KUBI травень 2012
Наприкінці місяця ми вже побачили деякі макроекономічні показники з найбільших економік світу за травень. Склалось враження, що ринки заздалегідь передбачили таку динаміку в реальній економіці і почали закладати ці очікування в цінові рівні вже з перших днів місяця.
 

10 травня 2012

  Щомісячний погляд на ринок: KUBI квітень 2012
Одним з найбільш важливих факторів, який протягом квітня впливав на фондові ринки різних країн, була макроекономічна звітність найбільших економік світу за 1-й квартал поточного року. Не менш впливовою була квартальна фінансова звітність найбільших компаній з різних секторів економіки.
 

06 квітня 2012

  Щомісячний погляд на ринок: KUBI березень 2012
Незважаючи на те, що між українськими і основними світовими фондовими індексами вже достатньо тривалий час спостерігається антикореляція, ми традиційно розпочинаємо наш місячний огляд із короткого фундаментального аналізу найбільших економік світу.
 

02 березня 2012

  Щомісячний погляд на ринок: KUBI лютий 2012
Лютий виявився достатньо сприятливим для світового фондового ринку, оскільки всі основні бенчмарки на місячному часовому відрізку продемонстрували позитивну динаміку. На це впливала як макроекономічна статистика, так і події із сфери політики.
 

02 лютого 2012

  Щомісячний погляд на ринок: KUBI січень 2012
Основні світові фондові індекси «увійшли» в 2012 рік на висхідній динаміці, яка розпочалася ще в середині грудня минулого року. Цікаво, що весь цей період українські бенчмарки показували негативну кореляцію зі світовими і до середини січня знижувалися. Проте в другій половині місяця вітчизняні індекси змогли частково відігратись і завершили перший місяць поточного року навіть невеликим приростом.
 

03 січня 2012

  Річний погляд на ринок: KUBI огляд за 2011
2011 рік був цікавим для українського фондового ринку, перш за все, появою нового інструменту – KUBI. І якщо на закордонних майданчиках у таблиці котирувань нові тікери з’являються мало не щодня, то на українських це, на жаль, рідкість. З появою KUBI ми запровадили в Україні новий сегмент інвестиційних продуктів, а саме біржових індексних інструментів.
 

05 грудня 2011

  Щомісячний погляд на ринок: KUBI листопад 2011
На світових фондових ринках листопад розпочався продовженням ейфорійної висхідної динаміки, яка тривала практично весь жовтень на тлі оприлюднення більш-менш зрозумілої формули вирішення європейської боргової кризи. Збільшення ресурсів Європейського фонду фінансової стабільності, який має виступати так званим гарантом виконання боргових зобов’язань найбільш проблемних країн Єврозони, підтримало ринки.
 

03 листопада 2011

  Щомісячний погляд на ринок: KUBI жовтень 2011
Останній місяць був досить багатий макроекономічними та мікроекономічними даними, а також впливовими подіями політичного характеру. Розпочався жовтень переглядом ВВП Великобританії та Єврозони за 2-й квартал поточного року в бік зниження. Ця інформація вже частково втратила свою актуальність, оскільки найближчим часом мають з’явитися дані за 3-й квартал.
 

04 серпня 2011

  Торгова ідея. Акція Мотор Січ (MSICH)
Купівля на пробитті 3250 грн. зі stop loss(ом) (фіксацією збитку) – нижче 3125 грн.
 
Звертаємо Вашу увагу на те, що ця інформація є власністю ТОВ «КІНТО, Лтд» та відображає бачення ситуації на фондових ринках фахівцями компанії. ТОВ «КІНТО, Лтд» не надає жодних гарантій стосовно реалізації прогнозів та рекомендацій, викладених у цьому документі, та не бере на себе відповідальності за будь-які можливі наслідки використання цієї інформації, включаючи фінансові втрати, але не обмежуючись ними. Наведену інформацію в жодному разі не можна розглядати як рекомендацію на купівлю чи продаж цінних паперів, вона призначена лише для Вашого використання. Цю інформацію ТОВ «КІНТО, Лтд» надає за власний кошт, тому ця інформація в повному обсязі та в усіх частинах є об’єктом власності, володіння, користування та розпорядження ТОВ «КІНТО, Лтд». 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Кінто. Інвестиції і цінні папери в Україні
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 462-5377, 462-5140

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100        

Купівля акцій он-лайн Купівля акцій в Україні (УКРАЇНА) Біржа Особисті фінанси Ринок цінних паперів Інтернет-трейдинг Купити акції Брокер Торги Трейдинг Цінні папери Котирування Quik Деривативи КМ-Інвестор Торгівля акціями Ф'ючерс в Україні Аналітика фондового ринку в Україні Інтернет-трейдинг Маржинальна торгівля Трейдінг