КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   
    


Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


контактні телефони
044 246-7350Маржинальна торгівля – послуга, яка дозволяє приватному інвестору використовувати додаткові активи - гроші та цінні папери брокера «КІНТО, Лтд.» - для операцій на фондовому ринку.

Ваші переваги:

- розпорядження сумою, що вдвічі-втричі перевищує кошти на Вашому торговому рахунку;

- можливість використання не тільки грошей, а і цінних паперів;

- безкоштовне користування активами брокера в межах однієї торгової сесії;

- можливість заробляння на зниженні фондового ринку;

- можливість отримувати більше від зростання фондового ринку.

Ключовим моментом маржинальної торгівлі є наявність забезпечення, в якості якого виступають власні активи клієнта. Ми розпочинаємо з плечем 1:1. Це означає, що інвестор має можливість користуватися активами брокера рівно на таку суму, на яку клієнт наразі має наявних активів (за умови, що ці активи відповідають критеріям забезпеченості – див. таблицю нижче.).

Приклади використання маржинальної торгівлі.

Для ринку, що зростає:

Припустимо, на Вашому рахунку є 100 000 грн. З плечем 1:1 Ви можете здійснити угоди на суму 200 000 грн. Якщо Ви вважаєте, що ціна акції Х буде зростати, то маєте можливість купити ці акції на всі 200 000 грн., купивши, скажімо, 200 000 цінних паперів за ціною 1 грн. Якщо протягом дня ціна акції Х збільшилася на 5%, то Ви можете продати цінні папери та повернути брокеру 100 000 грн. При цьому на Вашому рахунку залишається 110 000 грн., тобто в 2 рази більше, ніж Ви могли б заробити без використання маржинальної торгівлі.

Для ринку, що падає:

На Вашому рахунку є 100 000 грн. Якщо Ви вважаєте, що ціна на акцію Х буде падати, то Ви можете позичити у брокера ці цінні папери, наприклад , на суму 100 000 грн. та продати їх за ринковою ціною 1 грн. Тепер на Вашому рахунку є 200 000 грн., але Ви маєте повернути брокеру 100 000 акцій Х. Після зниження ціни акції на 5%, Ви відкуповуєте на ринку 100 000 акцій за ціною 0,95 грн. та повертаєте їх брокеру. Результат: Ви заробили на зниженні ринку, і Ваш рахунок потовщав до 105 000 грн.

Умови

Якщо Ви взяли активи у брокера та повернули їх в межах однієї торгової сесії, то Ви нічого не заплатите брокеру.

Якщо на кінець торгової сесії у Вас є заборгованість по цінних паперах або грошових коштах перед брокером (тобто взяті у брокера активи Ви не повернули), то це фіксується за допомогою операції РЕПО, процент по якій складає 24% річних або 0,066% за ніч користування активами брокера. І так протягом усієї послуги: кожна ніч користування активами брокера коштує 0,066% від вартості зазначених активів.

Якщо Ви користуєтеся виключно своїми коштами і не використовуєте кошти брокера, ніяких додаткових санкцій чи комісій немає.

Контролювати свої маржинальні позиції та управляти своїми ризиками можна за допомогою стандартної торгово-інформаційної платформи Quik.

Ризики

Потрібно пам’ятати, що користування маржинальною торгівлею надає не тільки низку переваг та додаткових можливостей, але й несе за собою додатковий ризик. Якщо ринок пішов проти Вас, і співвідношення власних та усіх наявних у Вас активів зменшилося до рівня 30%, брокер має можливість закрити Ваші маржинальні позиції (Маржин колл).

За рівнем Вашої маржі Ви будете спостерігати в спеціальних таблицях програми Quik. Тим не менше, при досягненні певних рівнів маржі (50%, 40% та 30%) ми будемо надсилати Вам повідомлення у торгову систему та електронною поштою.

Увага!

В цьому вікні відображаються важливі повідомлення, що стосуються маржинальній торгівлі.

Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку 13 жовтня 2011 року прийняла рішення № 1433, яким скасувала свої попередні рішення щодо зупинення клірингу, укладання договорів купівлі продажу цінних паперів , внесення змін до систем реєстрів власників іменних цінних паперів та до систем депозитарного обліку цінних паперів наступних емітентів: ПАТ «Шахтоуправління «Покровське», ПАТ «Макіївський коксохімічний завод, ЗАТ «Макіївкокс», ПАТ «Ясинівський коксохімічний завод», ЗАТ «Денецьксталь», ПАТ «Донецький металургійних завод», ВАТ «Племінний завод «Малинівка», ЗАТ «Лізингова компанія «Укрінкомліз», ПАТ «Донецький електротехнічний завод», ПАТ «Вінтер», ЗАТ «Красноармійське автопідприємство «Укрбуд», ПАТ «Лактіс».

Комісія також зобов’язала ВДЦП та НДУ невідкладно довести до відома зберігачів, що здійснюють облік прав власності на цінні папери, визначених Рішенням емітентів, про відновлення обігу цих цінних паперів.

Котировальная комиссия ПАО "Украинская биржа" на основании Решения Комиссии № 1433 от 13.10.2011 "Про отмену решения Комиссии от 20.05.2011р. №№ 553-564, от 07.06.2011 р. № 685, от 30.06.2011 р. № 825"
(http://www.ssmsc.gov.ua/press/news/dkcpfr_povidomlyaeh_pro_skasuvannya_rishen_) и информации от ПрАТ "ВДЦБ" приняла решение снять запрет на заключение сделок, проведение расчетов по ранее заключенным сделкам, а также разблокировку акций с 17 октября 2011 года:

ПАО "Ясиновский коксохимический завод", ЕГРПОУ 00191035 (код в торговой системе – YASK);

ОАО "Донецкий металлургический завод", ЕГРПОУ 00191164 (код в торговой системе – DOMZ);

ПАО "Шахтоуправление "Покровское", ЕГРПОУ 13498562 (код в торговой системе – SHCHZ).

Ознайомитися з Регламентом маржинальної торгівлі

Таблиця з ознаками цінних паперів, які можуть використовуватися для маржинальної торгівлі:

Тікер емітенту

Забезпечення (довгі позиції)

BAVL Дозволено на 100%
GOLDI Дозволено на 100%
CEEN Дозволено на 100%
DOEN Дозволено на 50%
KUBI Дозволено на 100%
MSICH Дозволено на 100%

UNAF

Дозволено на 100%

*
МО - Ознака цінних паперів, по яких клієнт має можливість здійснювати на ринку короткі та довгі маржинальні операції та які Торговець буде використовувати як забезпечення клієнта при здійсненні кредитування клієнта активами.

МШО - Ознака цінних паперів, по яких клієнт має можливість здійснювати на ринку тільки довгі маржинальні операції та які Торговець буде використовувати як забезпечення клієнта при здійсненні кредитування клієнта активами.

О - Ознака цінних паперів, по яких клієнт НЕ має можливості здійснювати на ринку довгі та короткі маржинальні операції, але Торговець буде використовувати їх як забезпечення клієнта при здійсненні кредитування клієнта активами.

Цінні папери з ознакою «О» можуть купуватися клієнтом виключно за власні кошти.

«Відсутня ознака» Ознака цінних паперів, по яких клієнт НЕ має можливості здійснювати на ринку довгі та короткі маржинальні операції та які не будуть використовуватися Торговцем як забезпечення клієнта при здійсненні кредитування клієнта активами.

Цінні папери без ознаки можуть купуватися клієнтом виключно за власні кошти. 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Кінто. Інвестиції і цінні папери в Україні
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 462-5377, 462-5140

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100        

Купівля акцій он-лайн Купівля акцій в Україні (УКРАЇНА) Біржа Особисті фінанси Ринок цінних паперів Інтернет-трейдинг Купити акції Брокер Торги Трейдинг Цінні папери Котирування Quik Деривативи КМ-Інвестор Торгівля акціями Ф'ючерс в Україні Аналітика фондового ринку в Україні Інтернет-трейдинг Маржинальна торгівля Трейдінг