КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   
    


Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


контактні телефони
044 246-7350
Збори акціонерів/емісії


19 липня 2012

  8 серпня об 11:00 Загальні збори акціонерів ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» (KVBZ)
Нещодавно в пресі з’явилася інформація, що частка пана Тигипка, яка складає 25%+1 перейшла (має перейти) до іншого інвестора – австрійської OW Capital Management GmbH , яка підконтрольна росіянину Станіславу Гамзалову. Інформація не була підтверджена. Проте на ринку існує думка, що Тигипко не був задоволений управлінням KVBZ з боку мажоритарного власника, зокрема, через небажання виплачувати дивіденди, що підтверджує плани ТАС позбутися пакету вагонобудівної компанії.
 

01 березня 2012

  22 березня Загальні збори акціонерів ПАТ «Єнакіївський металургійний завод» (ENMZ)
30 березня 2012 року відбудуться загальні збори акціонерів ПАТ «Єнакіївський металургійний завод». Серед найбільш важливих питань, які розглядатимуться протягом зборів буде звіт про фінансово-господарську діяльність підприємства у 2011 році, порядок розподілу прибутку та попереднє схвалення значних правочинів. Як стало відомо, за результатами 2011 року компанія отримала 249,28 млн. грн. чистого прибутку.
 

29 лютого 2012

  22 березня Загальні збори акціонерів ПАТ «Мотор Січ» (MSICH)
22 березня відбудуться чергові загальні збори акціонерів ПАТ «Мотор Січ». Серед найбільш важливих питань, які розглядатимуться, можна виділити наступні.
 

13 лютого 2012

  6 жовтня Загальні збори акціонерів «Алчевського металургійного комбінату» (ALMK).
На цих загальних зборах акціонерів буде розглядатися питання про надання попередньої згоди на здійснення значних правочинів. Нагадаємо, що під поняттям "значні правочини" мається на увазі якесь важливе для компанії питання наприклад про залучення позикового капіталу. Ці загальні збори можна розцінити як формальні, жодного впливу на вартість акції вони здійснити не зможуть.
 

24 січня 2012

  Причина зниження ВЧА фондів «С-3, С-4, С-5, Класичний
Основною причиною зниження 24 січня 2012р. низки фондів під управлінням «КІНТО» є скорочення вартості позиції «Запоріжжяобленерго». Акції зазначеного емітента є мало ліквідними, і угоди по них на ринку давно не відбувалися. Але учора, 23 січня, на ринку була укладена угода за ціною 1,50 грн., відповідно, фонди здійснили переоблік вартості цих цінних паперів за ціною останньої ринкової угоди. Таким чином, в портфелі «Синергії-5» ця позиція знизилася на 73,95%, «Синергії-4» - на 69,42%, «Класичного» - на 61,01%, «Синергії-3» - на 61,10%.
 

12 грудня 2011

  Найближчі збори акціонерів
17 грудня о 12:00 відбудуться збори акціонерів ПАТ «Полтаваобленерго», 20 грудня о 12:00 збори акціонерів ПАТ «Чернігівобленерго», а 21 грудня о 12:00 відбудуться збори акціонерів ВАТ «Турбоатом». В усіх трьох випадках буде прийматися рішення про розподіл прибутку та можливу виплату дивідендів. Нагадаємо, що виплата дивідендів компанією «Турбоатом» є нормальною практикою.
 

24 вересня 2011

  6 жовтня Загальні збори акціонерів «Луганськтепловоз» (LTPL)
На цих загальних зборах акціонерів буде розглядатися питання про надання попередньої згоди на здійснення значних правочинів. Нагадаємо, що під поняттям "значні правочини" мається на увазі якесь важливе для компанії питання (про залучення позикового капіталу, про надання в оренду виробничих потужностей тощо). Якщо відповідне рішення приймається, окремий акціонер, який голосував проти, має право пред'явити компанії до викупу його пакет акцій по ринковій ціні.
 

20 вересня 2011

  28 вересня Загальні збори акціонерів – «Полтавський гірничозбагачувальний комбінат» (PGOK)
28 вересня Загальні збори акціонерів – «Полтавський гірничозбагачувальний комбінат» (PGOK) У порядку денному загальних зборів акціонерів присутнє питання про вчинення значних правочинів. Як правило, це передбачає розгляд важливого для компанії питання (про залучення позикового капіталу, про надання в оренду виробничих потужностей тощо). Якщо відповідне рішення приймається, окремий акціонер, який голосував проти, має право пред'явити компанії до викупу його пакет акцій по ринковій ціні.
 

14 вересня 2011

  Банкрутство підприємства «Дніпрошина» (DNSH)
15 серпня Господарський суд Дніпропетровської обл. порушив справу про банкрутство «Дніпрошини». Позивачем виступив «Укрсоцбанк». 29 серпня Господарський суд провів попередній розгляд справи, на якому встановив розмір вимог ВАТ «Укрсоцбанк» до ВАТ «Дніпрошина» на суму 27 353 257,88 грн. Суд також ввів мораторій на задоволення вимог кредиторів. Кредитори мають право подати заяву з вимогами до «Дніпрошини» протягом 30 днів з моменту публікації (01 вересня 2011 року).
 

28 липня 2011

  9 серпня загальні збори акціонерів - «Дніпренерго» (DNEN)
На зборах будуть обиратися члени наглядової ради.
Коментар від КІНТО: Формальність – договори із попередніми членами наглядової ради закінчились, тому потрібно їх обрати ще раз і укласти нові договори. Ніякий значний вплив від цієї події не передбачається.
 

[1] 2   Наступна сторінка
Звертаємо Вашу увагу на те, що ця інформація є власністю ТОВ «КІНТО, Лтд» та відображає бачення ситуації на фондових ринках фахівцями компанії. ТОВ «КІНТО, Лтд» не надає жодних гарантій стосовно реалізації прогнозів та рекомендацій, викладених у цьому документі, та не бере на себе відповідальності за будь-які можливі наслідки використання цієї інформації, включаючи фінансові втрати, але не обмежуючись ними. Наведену інформацію в жодному разі не можна розглядати як рекомендацію на купівлю чи продаж цінних паперів, вона призначена лише для Вашого використання. Цю інформацію ТОВ «КІНТО, Лтд» надає за власний кошт, тому ця інформація в повному обсязі та в усіх частинах є об’єктом власності, володіння, користування та розпорядження ТОВ «КІНТО, Лтд». 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Кінто. Інвестиції і цінні папери в Україні
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 462-5377, 462-5140

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100        

Купівля акцій он-лайн Купівля акцій в Україні (УКРАЇНА) Біржа Особисті фінанси Ринок цінних паперів Інтернет-трейдинг Купити акції Брокер Торги Трейдинг Цінні папери Котирування Quik Деривативи КМ-Інвестор Торгівля акціями Ф'ючерс в Україні Аналітика фондового ринку в Україні Інтернет-трейдинг Маржинальна торгівля Трейдінг