КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Наша команда

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Наша команда

Наша команда

Федоренко А.В. ,
Віце-президент

Федоренко Анатолій Васильович – віце-президент ПрАТ «КІНТО», працює в установі з дня її заснування, член Правління. Відповідальний за зв’язки Компанії з органами державної влади і управління, розвиток законодавства та експертизу нормативно-правових актів з питань корпоративного управління, випуску і обігу цінних паперів, спільного інвестування, недержавного пенсійного забезпечення, оподаткування на фондовому ринку.

Вищу освіту отримав у Київському інституті народного господарства імені Д.С. Коротченка (1970 р.). У 19701973 роках працював на заводі «Радіоприлад» імені С.П. Корольова, де пройшов шлях від інженера фінансового відділу до начальника відділу збуту цього підприємства. З 1973 року навчався в аспірантурі та працював на різних наукових посадах в установах Національної академії наук України. У 1979 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук. У 1991 році йому присвоєно вчене звання старшого наукового співробітника. Наразі обіймає посаду провідного наукового співробітника Державної установи «Інститут економіки та прогнозування НАН України». Є автором понад 200 публікацій з економічної тематики, з них більш як 30 – колективних і спільних монографій та підручників.

У складі авторських колективів і робочих груп органів державної влади брав участь у підготовці багатьох законопроектів, зокрема законів України: «Про цінні папери та фондову біржу», «Про банки і банківську діяльність», «Про приватизаційні папери», «Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)», «Про недержавне пенсійне забезпечення», «Про цінні папери та фондовий ринок», «Про земельні інвестиційні фонди», «Про акціонерні товариства», «Про інститути спільного інвестування» та ін.

Приймав участь у розробці програмних документів, серед яких: «Програма проведення грошової реформи в Україні» (1992); «Концепція стратегії економічного розвитку України» (1992); «Програма розвитку фондового ринку України на 2001–2005 роки» (2000); «Основні засади (концепція) управління корпоративними правами держави» (2003); «Державна програма розвитку Національної депозитарної системи України на 2004–2010 роки» (2003); «Стратегічна програма трансформації та розвитку України» (2004); «Концепція розвитку фондового ринку України на 2008–2012 роки» (2007); «Концепція державної програми модернізації ринків капіталу в Україні» (2007); «Стратегія впровадження новітніх фінансових інструментів на ринках капіталу до 2020 року» (2008); «Основні засади грошово-кредитної політики» (2006–2010); «Програма розвитку фондового ринку на 2011–2015 роки» (2010).

А.В. Федоренко – член Громадської колегії та позаштатний консультант Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, член Консультаційно-експертної ради та Громадської ради при Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку, член Громадської ради при Міністерстві фінансів України, член Експертної ради Асоціації «Фондове партнерство», очолює комісію з оподаткування Української асоціації фондового ринку, є заступником голови Наглядової ради Асоціації юристів фондового ринку, член редакційної колегії журналу «Ринок цінних паперів України». Протягом п’яти років був членом Ради Національного банку України (2005–2010).

За вагомий внесок в економічний і соціально-культурний розвиток міста нагороджений медаллю «В пам’ять 1500-річчя Києва» (1982). З нагоди Дня працівника фондового ринку (12 червня 2008 року) Указом Президента України Анатолій Васильович Федоренко нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня за вагомий внесок у створення системи державного регулювання ринку цінних паперів в Україні та високий професіоналізм. Має відомчі відзнаки Фонду державного майна України («Знак Пошани», 2002), Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку («Знак Пошани», 2009), Національного банку України («Срібна гривня», 2009), Української асоціації інвестиційного бізнесу («Знак Пошани», 2010).

«Бути принциповим в принципових питаннях» – його основне життєве кредо. Захоплюється настільним тенісом. Займається літературною творчістю.
 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100        

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій