КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Наша команда

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Наша команда

Наша команда

Мельничук В.Г. ,
Віце-президент

Мельничук Віталій Григорович - віце-президент ПрАТ «КІНТО».

Народився 2 грудня 1953 року в місті Коростені. Вищу економічну освіту отримав в Київському інституті народного господарства. Там же у 1987 році захистив дисертацію, отримав ступінь кандидата економічних наук.

Після закінчення інституту, працював економістом, старшим науковим співробітником в НДІ праці, викладав економіку у вузі. В 1989 році був призначений головним економістом заводу «Вібросепаратор» Міністерства суднобудівної промисловості СРСР (м. Житомир). Активно застосовував на заводі нові на той час форми господарювання: повний госпрозрахунок, оренду, кооперативні та підрядні інструменти.

На початку 1990 року трудовими колективами трьох найбільших у Житомирі підприємств - заводів «Електровимірювач», «Промавтоматика», «Вібросепаратор» - був висунутий кандидатом в народні депутати на перших в Україні демократичних виборах. На альтернативній основі отримав перемогу, став депутатом Верховної Ради України, яка в 1990 році прийняла Декларацію про державний суверенітет, а 24 серпня 1991 року - Акт про державну незалежність України. Одночасно переміг на виборах Голови Житомирської міської ради, став мером міста Житомира.

Як член Комісії Верховної Ради з питань економічної реформи приймав участь в розробці та прийнятті перших економічних законів незалежної України: «Про підприємництво», «Про підприємство», «Про землю», «Про оренду» та інших. Очолював робочу групу із розробки проекту закону «Про інвестиційні фонди та інвестиційні компанії». Як Секретар новоствореної Контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, здійснював парламентський контроль за ходом великої та малої приватизації на самій відповідальній початковій її стадії (1993-1994 рр.).

У 1994 році був призначений Керівником групи радників Прем’єр-міністра України, займався розробкою та реалізацією «Програми надзвичайних заходів у боротьбі із гіперінфляцією», інших Урядових програм, а також брав участь у підготовці ряду законопроектів та нормативно-правових актів з питань фінансів та економіки, схвалених Верховною Радою та Кабінетом Міністрів України.

В кінці 1997 року Парламентом України був обраний на семирічний термін на посаду Заступника голови Рахункової палати України – Національного Аудиторського Офісу. Проходив навчання та стажування за програмами: ТАСІS Європейського Союзу, REND – EUROPE (Нідерланди), Казначейства США.

У 2001 – 2007 роках входив до складу Міжвідомчої комісії з питань фінансової безпеки при Раді національної безпеки та оборони України.

У січні 2005 року на запрошення Президента ПрАТ «КІНТО» Сергія Оксаніча прийшов на роботу в компанію, де був призначений віце-президентом «КІНТО».

Розробив та викладає в Києво-Могилянській Академії академічні курси «Економіка перехідного періоду» (із 1997 р.) та «Пенсійні системи» (із 2007 р.). Є автором більше 70-и публікацій та співавтором першого національного шкільного підручника «Економіка», рекомендованого Міносвіти, має звання доцента.

Нагороджений Почесною Грамотою Верховної Ради України «За особливі заслуги перед Українським народом». Є членом Правління Асоціації народних депутатів України. Із 2007 року – Член Української асоціації Римського клубу.

Разом із дружиною виховує двох дітей. Прихильник здорового та активного способу життя, любить подорожі та книги.
 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100        

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій