КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Наша команда

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Наша команда

Наша команда

Ботте В.А. ,
Kеруючий інвестиційними та пенсійними фондами

Ботте Віктор Олександрович керуючий інвестиційними та недержавними пенсійними фондами під управлінням ПрАТ «КІНТО», працює в компанії з 1995 року. До 2003 року обіймав посаду головного експерта Департаменту досліджень.

Має дві вищі освіти: дипломи Державного університету ім. Т.Г. Шевченка (1981 р.) та Київського інституту інвестиційного менеджменту (1999 р.).

Висококваліфікований фахівець з цінних паперів та фондового ринку: у 1999 році отримав кваліфікацію CEFA (Сертифікований Європейський Фінансовий Аналітик) Європейської Федерації Фінансових Аналітиків. Спеціалізувався у дослідженні розвитку фінансових ринків, аналізі базових галузей економіки України та моніторингу інвестиційно-привабливих компаній.

Протягом багатьох років викладав дисципліни з курсу цінних паперів у Київській бізнес-школі та Київському інституті інвестиційного менеджменту.

Віктор Олександрович має досвід наукової діяльності в Національній Академії Наук України. Успішно захистив дисертацію і отримав звання кандидата фізико-математичних наук. Автор більше 40 наукових робіт, опублікованих у вітчизняних та закордонних виданнях, має 10 авторських свідоцтв на винаходи.

З моменту виникнення перших інститутів спільного інвестування (2003 р.) займається портфельним менеджментом. Управляв активами першого в Україні публічного фонду «Синергія», доходність якого за три роки діяльності (з 20 березня 2003 р. по 20 березня 2006 р.) склала 699,38%.

Управляє активами дев’яти фондів відкритого, інтервального і закритого типів, ще три фонда завершили свою діяльність.

У вільний час займається спортом, любить мандрувати та переглядати улюблені кінофільми. У житті дотримується принципу: «Крізь терни – до зірок».
 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100        

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій