Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

Індекс Української біржі


Фонд «Індекс Української біржі» (тікер - KUBI) є унікальним проектом для українського фондового ринку. Це перший фонд, цінні папери якого вільно торгуються на біржі як звичайні акції. Фактично, це перший в Україні ETF (Exchange Traded Fund) - найбільш популярний на закордонних фондових ринках продукт. Принципи роботи фонду «Індекс Української біржі» аналогічні тим, які використовуються в класичних біржових індексних фондах за кордоном. Структура фонду майже повністю повторює склад індексного кошика Української біржі, який складається з акцій кращих українських компаній.

Принципи фондів ETF:

Easy to use - простота використання

Transparency - прозорість

Flexibility - гнучкість

Переваги KUBI :

  • Широка диверсифікація. Через здійснення лише однієї операції – купівлі сертифікатів фонду, інвестор стає власником одразу цілого портфеля кращих українських підприємств.
  • Прозорість. Структура індексу завжди відома, а отже, і портфель фонду абсолютно прозорий.
  • Надійність. Біржовий індексний фонд – це інститут спільного інвестування, який перебуває під жорстким контролем з боку держави.
  • Доступність. Сертифікати фонду можна придбати у будь-якого брокера або через інтернет-трейдинг.
    В офісі компаніі «КІНТО» мінімальна сума інвестування складає 5 000 грн., мінімальний лот на біржі - 10 ІС.
  • Низькі витрати. Купівля індексного фонду здійснюється швидко, легко, з мінімальними витратами. Винагорода за управління є дуже низькою порівняно з активно керованими фондами.
  • Ліквідність. Продати сертифікати можна на біржі протягом будь-якого робочого дня в режимі реального часу.
  • Різноманітність стратегій. Можливість використовувати середнє та довгострокове інвестування, складні торгові та інвестиційні рішення, маржинальну торгівлю, механічні торгові системи, хеджування ризиків, торговлю парами з ф’ючерсом на індекс UX, гру на пониження тощо.

За більш детальною інформацією звертайтеся до менеджерів Департаменту з продажу за телефоном (044) 390-57-60

Ринкова інформація

Результати

Портфель

Проспект емісії