КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг


Фондова біржа - це ринок цінних паперів, який не лише створює можливості для мобілізації фінансових ресурсів підприємств країни, але і дозволяє заробити приватним інвесторам. Якщо Ви хочете зайнятися торгівлею на біржі і заробити на акціях українських підприємств, - даний момент часу якраз для цього підходить.

Фондовий ринок України надає інвесторам масу способів заробити. Але звичайній людині зовсім не обов'язково отримувати ліцензію брокера, для доступу до біржі можна скористатися інтернет-трейдингом. Для успішної роботи на біржі трейдеру необхідно виконувати низку нескладних умов: об'єктивно оцінювати стан ринку, використовувати статистику у якості підручного засобу аналізу, і, звичайно ж, ставити перед собою реальні цілі. Абсолютно всі покупки, зроблені трейдером на біржі, одразу принести прибуток не зможуть. До цього варто бути готовим. Але кожну конкретну ситуацію потрібно використовувати з максимальною ефективністю. Навіть якщо можливість здійснення вигідної угоди з будь-яких причин втрачено, залиште це у минулому, досить взяти урок на майбутнє і рухатися далі.

Акції - це найбільш прибутковий в умовах економіки, що формується, фінансовий інструмент. Торгуються вони за цінами, які офіційно, на основі попиту і пропозиції, встановлює біржа. Із величезної кількості різних тактик і стратегій торгівлі, трейдер визначає для себе оптимальну, яка йому дозволить заробити на акціях за наявних умов ринку.

Коли потрібно купувати акції? Коли потрібно продавати? Який прибуток можна отримати в результаті тієї чи іншої угоди? Чи можна торгувати акціями без збитків? На ці та інші питання, що стосуються деталей процесу біржової торгівлі цінними паперами, Ви отримаєте відповіді на безкоштовному семінарі з Інтернет-трейдингу «Біржа - на твоїй території: Інтернет-трейдінг разом з «КІНТО ».

Реєструєтесь по e-mail: [email protected] або телефонуйте за номером (044) 390-57-60. Чекаємо на Вас в офісі компанії «КІНТО»: м. Київ, вул. Лисенка, 2, м. «Золоті ворота».
 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100        

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій