Закритий спеціалізований пайовий інвестиційний фонд банківських металів "КІНТО-Голд"

 

Принципи ціноутворення на ІС фонду «КІНТО-Голд» (GOLDI)

1. Офіційна ціна сертифіката (ВЧА/на один сертифікат, сторінка «Результати») – ціна сертифіката, яка розраховується на підставі офіційного курсу золота НБУ. В свою чергу, офіційний курс золота НБУ утворюється на підставі ціни золота лондонського фіксингу та офіційного курсу гривні по відношенню до долара США. Рекомендація: У зв’язку з можливим суттєвим відхиленням офіційного курсу гривні від ринкового курсу офіційна ВЧА фонду має інформативний характер.

2. Індикативна ціна сертифіката (сторінка «Ринкова інформація») – справжня ринкова вартість сертифіката, яка в режимі реального часу розраховується на підставі поточної ціни золота на світовому ринку та курсу гривні по відношенню до долара США на Міжбанку. На сайті «КІНТО» цей показник оновлюється кожних 15 хвилин.

3. Ціна купівлі на біржі (та в офісі) – ціна, за якою у даний момент часу інвестори хочуть придбати сертифікати фонду на біржі.

4. Ціна продажу на біржі (та в офісі) – ціна, за якою у даний момент часу інвестори хочуть продати сертифікати фонду на біржі.

Умовна поточна ринкова ситуація на прикладі: