OksanichSMОксаніч С.М.

Президент

Сергій Михайлович Оксаніч 1992 року заснував компанію «КІНТО» і є її незмінним керівником. Сьогодні його вважають одним з ключових «гравців» вітчизняного ринку цінних паперів.

Закінчивши фінансово-економічний факультет Київського інституту народного господарства імені Д.С.Коротченка, був прикликаний до лав Радянської Армії. Перебуваючи на строковій службі, успішно склав іспити до аспірантури. 1985 року захистив дисертацію, отримав науковий ступінь кандидата наук, викладав, має звання доцента.

Після річного стажування в Темпельському університеті США (1990-91 рр.) повернувся до незалежної України і розпочав активну діяльність з формування фондового ринку.

 

Більше десяти років очолював Асоціацію торговців цінними паперами та Українську асоціацію інвестиційного бізнесу – професійні об’єднання фондовиків. Неодноразово був учасником робочих груп з розробки законодавчих актів при Верховній Раді, Кабінеті Міністрів, Міністерстві економіки та інших державних органах влади та управління.

2008 року з нагоди Дня працівника фондового ринку нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів.

Захоплюється як професійною, так і художньою літературою. Веде здоровий спосіб життя, полюбляє активний відпочинок, займається різними видами спорту: великим тенісом, гірськими лижами, екстремальним туризмом та йогою.

Участь у рейтингах та нагороди:

1997 У трійці «Найвпливовіша особистість ринку цінних паперів» «Бізнес»

1999 «Фінансист року» «Людина року-98»

2000 Переможець «Особистість фондового ринку» «Бізнес»

2001 У п‘ятірці «Особистість фондового ринку» «Бізнес»

2002 У п‘ятірці «Найпомітніша особистістьринку цінних паперів» «Бізнес»

2003 У п‘ятірці «Найпомітніша особистістьринку цінних паперів» «Бізнес»

2005 Переможець «Особистість фондового ринку» «Бізнес»

Переможець «Фондовий ринок» ТОП-100 Кращі ТОП-менеджери України «ІнвестГазета»

2006 «Фінансист року» «ЛЮДИНА РОКУ-2005»;

переможець «Найбільш успішний ТОП-менеджер фондового ринку» «Гвардія керівників»;

переможець «Інвестиційні компанії» ТОП-100 Кращі ТОП-менеджери України

2007 3-е місце у рейтингу «10 кращих ТОП-менеджерів України»

2008 7-е місце у рейтингу «10 кращих ТОП-менеджерів України», де виявився єдиним представником фондового ринку України «Комп&аньоН»

2009 «Кращий топ-менеджер України» у галузевому рейтингу компаній з управління активам за версією видання «ІНВЕСТГАЗЕТА».

2010 У 10-ці найуспішніших українських керівників бізнес-сезону 2009-2010 рр. за версією рейтингу «ГVардія керівників 2010».

Почесне друге місце у рейтингу «100 кращих топ-менеджерів України» за версією щорічного видання «Топ-100 Рейтинг найкращих компаній України», що публікується видавництвом «Економіка».

Найкращий менеджер у номінації «Управління інвестиціями».

2011 Друге місце в номінації «Особистість фондового ринку» за підсумками одного з найбільш авторитетних конкурсів «Фінансовий рейтинг - 2010» газети БІЗНЕС.

У 10-ці кращих менеджерів країни у щорічному рейтингу журналу «ТОП-100.Кращі менеджери України», що публікується видавництвом «Економіка» та найкращий менеджер у номінації «Управління інвестиціями».

Почесна грамота Української фондової біржі за вагомий внесок у розбудову національного ринку цінних паперів, участь у розвитку та постійному сприянню діяльності Української фондової біржі.

2012 Другий у рейтингу керуючих інвестиційними компаніями, а також у переліку сотні найбільш успішних керівників України 2011 року. Всеукраїнське рейтингове видання «ГVардия керівників».

Сергій Оксаніч посів перше місце в номінації«Компанії з управління активами» рейтингу «ТОП-100. Кращі топ-менеджери України» та потрапив до двадцятки кращих топ-менеджерів України. Видавництво «Економіка».