VasilevaIM

Васильєва І.М.
Директор департаменту
пенсійних фондів

Васильєва Ірина Михайлівна – директор Департаменту пенсійних фондів ПрАТ «КІНТО», працює в компанії з 1993 року.

У 1976 році закінчила Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка, отримала диплом із відзнакою. У 2002 році отримала другу освіту у Навчальному центрі «УСПІХ» Міністерства освіти і науки України.

Ірина Михайлівна – висококваліфікований фахівець з багаторічним досвідом роботи: працювала в Інституті автоматики Міністерства приладобудування, засобів автоматизації і систем управління, у Кустовому інформаційно-обчислювальному центрі виробничого об’єднання «Київтрансгаз» газового концерну України «Укргазпром».

Під час роботи у ПрАТ «КІНТО» Ірина Васильєва займалась аналізом та оцінкою інвестиційної привабливості підприємств України, корпоративним управлінням та моніторингом виробничо-фінансового стану підприємств, представляла інтереси ПрАТ «КІНТО» в наглядових радах і ревізійних комісіях акціонерних товариств (1993 – 2003 роки), акціями яких володіла Компанія.

 

З 2004 року – голова Ради Відкритого пенсійного фонду «Соціальний стандарт», займається питаннями недержавного пенсійного забезпечення. Автор багатьох статей, присвячених пенсійній тематиці.

Захоплюється музикою та літературою. Віддає перевагу відпочинку на природі, енергетика якої дає можливість з новими силами займатися улюбленою справою. Родина також займає значне місце в житті та дає можливість відпочити душею та зарядитися позитивними емоціями.

«Думай, пробуй, ищи, будет трудно – не пищи!» – такий життєвий принцип Ірини Васильєвої.